poniedziałek, 14 lutego 2011

Paintball dobrą zabawą i odpoczynkiem.


Autorem artykułu jest WesołCałymi dniami przesiadujesz w pracy, a styczność ze świeżym powietrzem masz tylko po drodze z pracy do domu? Zajmujesz się czymś, przez co żyjesz w ciągłym stresie?

W twojej Firmie nie ma dobrego kontaktu między pracownikami? Możesz to  zmienić poprzez wyładowanie się i zaprzyjaźnienie z innymi członkami  firmy organizując imprezy integracyjne oparte o paintball.

Paintball to gra, w której możemy poczuć się jak na wojnie, tyle że zamiast prawdziwej broni, dysponujemy tzw. markerami (czyli pistoletami pneumatycznymi, które nie wymagają pozwolenia) a zamiast naboi używamy kulek do paintballa czyli żelatynowych kulek wypełnionych kolorową, biodegradalną farbą spożywczą.

Najpopularniejszą odmianą gry w paintball jest tzw. Woodsball gdzie uczestnicy są ubrani w odzież militarną i maski ochronne, daną grupę ludzi dzieli się na dwie drużyny. Uzgadnia się na jakim terytorium grają i zasady gry po czym rozpoczynają z różnych miejsc. Wygrywa ta drużyna, która wyeliminuje wszystkich zawodników z przeciwnej drużyny (osoba trafiona - odpada z gry) lub ta która zdobędzie flagę przeciwnika. Tego typu scenariuszów jest całe mnóstwo, jedyne co nas ogranicza to nasza własna wyobraźnia i kilka zasad bezpieczeństwa, takie jak strzelanie do siebie z bliska bądź ściąganie maski na polu gry w paintball .

Najlepszą frajdę sprawia jak wiadomo strzelanie do przeciwnika, ale nie tylko te elementy sprawiają przyjemność, zawsze dobrze się wspomina z tego typu rozgrywek takie rzeczy jak np. szukanie kryjówki, czołganie się czy próby zamaskowania się.

Paintball to idealna rozrywka grupowa – znakomita propozycja spędzenia wolnego czasu w towarzystwie swoich znajomych ale też doskonała forma integracji zespołu np: w pracy. Coraz więcej managerów firm organizuje tego typu imprezy integracyjne dla pracowników, jak i dla całych rodzin.

Myślisz, że tylko młodzi w takie zabawy się bawią? Nie! Tego typu sport jest dla wszystkich , paintball jest taką grą że nie ma w  znaczenia czy to młoda czy starsza osoba chce w niej uczestniczyć . Poczytaj fora internetowe, spytaj znajomych - paintball to gra dla każdego! Bawią się w to studenci, jak i prezesi znanych firm. Wystarczy popytać znajomych którzy by mieli ochotę się odprężyć w sobotni wieczór, a nie siedzieć w domu przed komputerem.

Weekendowy wypad na paintballa ładuje siły na cały tydzień, o ile nie dłużej…

---
   
Wesoł


Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz